JESENSKI UPISNI ROK

Opis postupka

Registracija za kandidate izvan redovitog sustava obrazovanja RH

16. 8. do 21. 8. 2023.

Dostava osobnih dokumenata, svjedodžbi i ostale dokumentacije za kandidate izvan redovitog sustava obrazovanja RH Središnjem prijavnom uredu

16. 8. do 21. 8. 2023.

Početak prijava u sustav i prijava obrazovnih programa

21. 8. do 25. 8. 2023.

Prijava obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere

21. 8. do 23. 8. 2023.

Dostava dokumentacije:

• Stručnog mišljenja HZZ-a za programe koji to zahtijevaju
  • Dokumenata kojima se ostvaruju dodatna prava za upis (dostavljaju se putem srednje.e-upisi.hr)

21. 8. do 24. 8. 2023.

Provođenje dodatnih ispita i provjera te unos rezultata

Provjera predznanja stranog jezika namijenjena je samo onim kandidatima koji izabrani prvi strani jezik nisu učili najmanje 4 godine u osnovnoj školi.

Kandidate s takvim uvjetom molimo da se jave Školi barem jedan dan ranije.

24. 8. 2023.10:00

Brisanje kandidata koji nisu zadovoljili preduvjete s lista

25. 8. 2023.

Unos prigovora

25. 8. 2023.

Objava konačnih ljestvica poretka

26. 8. 2023.

Dostava dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja srednje škole:

1. Upisnica (obvezno za sve učenike) – dostavlja se elektronički putem srednje.e-upisi.hr ili dolaskom u školu na propisani datum
  2. Potvrda liječnika školske medicine – dostavlja se putem elektroničke pošte na e-adresu srednje škole ili dolaskom u školu na propisani datum i
  3. Potvrda obiteljskog liječnika ili liječnička svjedodžba medicine rada – dostavlja se putem elektroničke pošte na e-adresu srednje škole ili dolaskom u školu na propisani datum.

Jesenski upisni rok: radno vrijeme za zaprimanje dokumentacije u Srednjoj školi Koprivnica:

28. kolovoza 2023. 8:00 do 14:00

29. kolovoza 2023. 8:00 do 12:00

e-adresa Srednje škole Koprivnca:

srednja.skola.koprivnica@kc.t-com.hr

28. 8. do 29. 8. 2023.

Poštovani učenici, roditelji i skrbnici učenika završnih razreda osnovnih škola

U cilju što kvalitetnijeg informiranja vezano za upise u prve razrede srednjih škola u školskoj godini 2023. / 2024. dajemo vam na jednom mjestu glavninu informacija i dokumenata kojima se reguliraju upisi u srednje škole.

Za sva dodatna pitanja možete nas kontaktirati na broj telefona 048/621-088 ili na e-mail srednja.skola.koprivnica@kc.t-com.hr.

Zaprimanje upisnica i liječničke potvrde ili potvrde medicine rada biti će u prostorima Srednje škole Koprivnica 11.7.2023. (utorak) i 12.7.2023. (srijeda) od 8:00-16:00.

Na stranici za upis u srednje škole (https://srednje.e-upisi.hr) pod karticom "Korisničke upute" objavljeni hodogrami za kandidate i roditelje/skrbnike. Hodogrami su dokumenti u kojima je na jednostavan i sažet način opisan cijeli upisni postupak prema kategorijama kandidata. Ovi hodogrami zamijenit će dosadašnje brošure.

Hodogram - Redoviti kandidati

Hodogram - Kandidati s teškoćama u razvoju

Hodogram - Kandidati izvan redovitog sustava obrazovanja RH

Hodogram - Upis u razredne odjele za sportaše i umjetničke odjele

Kalendar - Redoviti kandidati i kandidati izvan redovitog sustava obrazovanja RH

Kalendar - Kandidati s teškoćama u razvoju

DODATNE UPUTE ZA UPIS

Provjera predznanja engleskoga i njemačkoga jezika namijenjena je kandidatima koji izabrani prvi strani jezik nisu učili najmanje 4 godine u osnovnoj školi.

Mole se učenici i roditelji da dodatno obrate pozornost što je potrebno od liječničke dokumentacije za upis pojedinog zanimanja.

.