RADNO VRIJEME KNJIŽNICE:

• ponedjeljkom, utorkom i petkom: 8. 00 - 14.00 sati

• srijedom i četvrtkom: 12. 00 - 18. 00 sati

Poveznica na mrežnu stranicu Srednje škole Koprivnica https://knjiznicasrednjeskolekoprivnica.webador.com/

• literatura za seminarske, istraživačke i završne radove – poslati temu rada na e-mail: irena.nevjestic@skole.hr

• rok posudbe: 14 dana

• posuditi možete najviše 3 knjige: lektiru na hrvatskom jeziku, lektiru na engleskom jeziku, knjigu za slobodno čitanje

Učenicima i profesorima naše škole trenutno je dostupno oko 4000 naslova knjižne građe smještene u prostoru knjižnice u prizemlju zgrade. Knjižni fond najvećim se dijelom sastoji od školske lektire, stručne literature, referentne zbirke (rječnici, enciklopedije, leksikoni...) i beletristike. Pristup knjigama je slobodan, a fondom se mogu koristiti učenici te ostali djelatnici škole.

U knjižnici možete:

• posuđivati lektiru na hrvatskom i engleskom jeziku (dvije knjige odjednom)

• koristiti se stručnom literaturom i referentnom zbirkom

• pisati domaće radove, eseje, referate, izrađivati prezentacije...

• čitati, učiti te sadržajno provoditi slobodno vrijeme

• koristiti laptope

• gledati filmove

• slušati muziku

• družiti se s prijateljima

e-mail:irena.nevjestic@skole.hr
tel. 621-088