FIZIOTERAPEUTI NA VJEŽBOVNOJ NASTAVI U FIRE BODY by Andrea

Učenici 4. k razreda smjera fizioterapeutski tehničar/ka proveli su zanimljivo prijepodne na terenskoj vježbovnoj nastavi u Fire Body by Andrea. Učenicima su prezentirane inovacije iz područja kineziterapije. Učenici i nastavnici u pratnji imali su prilike vidjeti, ali i isprobati moderne oblike vježbanja u Fire Body uređaju - traci sa vakumom i infracrvenim zrakama, Tesla uređaj za elektrostimulaciju muskulature, IC rollere, termalnu deku i limfomat. Učenici su uživali u ispitivanju vlastitih granica i ovakvom inovativnom obliku vježbanja koji do sada nisu imali prilike iskusiti. Ovim putem zahvaljujemo se cijelom timu Fire Body by Andrea Koprivnica koji su nam nesebično poklonili svoje vrijeme i dali mogućnost da odradimo ovako zanimljive nastavne sate vježbovne nastave.

Ana Prentašić, bacc. physioth.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 12. 3. 2024.