„DŽEPARAC – ŠKOLARAC”

Učenici 3. a razreda Petra Topalović, Lana Vargek i Domagoj Polančec, koji pohađaju fakultativni predmet Financijska pismenost, s nastavnicom Ivonom Baran posjetili su 8. b razred OŠ „Antun Nemčić Gostovinski” te im održali zanimljivo predavanje o financijskoj pismenosti.

Naglasak su stavili na odgovornu potrošnju, važnost štednje i prepoznavanje novca kao robe koja ima svoju vrijednost. Na kraju su za učenike pripremili zanimljivi kviz, a najbolji su nagrađeni slatkim nagradama. Predstavili su im i svoje zanimanje te ih pozvali da nam se pridruže u našoj školi na Danu otvorenih vrata. Zahvaljujemo učenicima 8. b razreda koji su aktivno sudjelovali te smo na taj način obilježili Svjetski i Europski tjedan novca 2024 koji se ove godine obilježavao od 18. do 24.4.

Nastavnica Ivona Baran

20240322_120912_(1).jpg (1.19 MB)

objavio: Mario Latin   datum: 25. 3. 2024.