Županijsko natjecanje u atletici

U četvrtak, 11. travnja 2019.  u Križevcima je održano je županijsko natjecanje u atletici za djevojke i mladiće u organizaciji Gimnazije Ivana Zakmardija Dijankovečkoga.

U vrlo teškim vremenskim uvjetima, ženska i muška ekipa Srednje škole Koprivnica osvojili su 3. mjesto.

Muška ekipa Srednje škole Koprivnica nastupila je u sljedećem sastavu: Ronaldo Rengel 3. G, Leon Milner 4. H, Emanuel Mađarić 2. K, Filip Vuić 2. K, Luka Dukić 3. L, David Dožaić 3. L, Dominik Kokša 3. L, Tomislav Belaj 3. H, Robert Marjnović 2. h, Alen Ivić 2. c te mentorica Tamara Tomiša-Gečić.

Ženska ekipa Srednje škole Koprivnica nastupila je u sljedećem sastavu: Josipa Josipović 3. K, Lana Vrabelj 2. K, Tara Večenaj 1. J, Ana Rašan 4. H, Nika Presek 3. G, Leticia Krstanović 3. A, Lorena Milinković 2. K, Ivana Košuta 2. C, Eva Marđetko 3. K te mentorica prof. Natalija Tomac Kelek.

20190411_120849.jpg (953.15 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 16. 4. 2019.