OGLAS BROJ 21.

U petak 16. svibnja opraštamo se od maturanata naše škole pa vas pozivamo da prisustvujete programu maturanata s početkom u 10:15 u sportskoj dvorani. Predviđeno trajanje je do 12:00 sati.

Nakon toga, s početkom u 13:00 maturanti Srednje škole, Obrtničke škole i Gimnazije Fran Galović izvest će Salonsko kolo koje tradicionalno se pleše na glavnom gradskom trgu a ove godine zbog lošeg vremena plesat će se u našoj sportskoj dvorani.

Pozivamo sve nastavnike, učenike te roditelje maturanata da prisustvuju programu i Salonskom kolu.

Svim maturantima želim uspješan završetak nastavne godine i puno uspjeha na završnom ispitu i državnoj maturi te da nastave školovanje na željenim studijima ili se uspješno zaposle.

Kalendar ispita državne mature i raspored obrana završnih radova pratite na webu škole i oglasnoj ploči za maturante.

Sve učenike prvih, drugih i trećih razreda molim da se pridržavaju pravila kućnog reda, da osobitu pažnju posvete održavanju urednosti učionica – osobito klupa i zidova zbog održavanja ispita državne mature te da pozorno prate kada počinje nastava u dane održavanja ispita državne mature – sati će biti skraćeni i počinjat će odmah nakon završetka pojedinog ispita.

Ravnateljica:

Ksenija Ostriž

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 25. 4. 2014.