Korisnik:
Lozinka:
Ispis statistike od 3. 12. 2013.

Završila je 1. mobilnost!

14 učenika naše škole i profesorice Marija Gabelica i Tamara Martić boravili su tjedan dana na Sicilji (23.5.-30.5.2017.) u sklopu Erasmus+ projekta „Pomognite učenicima da spase planet“.

Osim upoznavanja kulturnog i društveng života Sicilije, naši su „erasmusovci“ sudjelovali u radionicama izrade turbina, mjerenja kvalitete zraka, recikliranja papira i sl., posjetili konferenciju o recikliranju te imali prilike uživo vidjeti bioraznolikost juga Italije.

Za sve informacije o mobilnosti posjetite web stranicu projekta (http://planetsaviourskc.wixsite.com/ps2016) ili priupitajte sudionike osobno.

objavio: Mario Latin   datum: 31. 5. 2017.

Erasmus+ projekt "Pomognite učenicima da spase planet" novi je projekt u kojemu sudjeluju Srednja škola Koprivnica i škole partneri iz Francuske (koordinator projekta) i Italije.

Više informacije potražite u prezentaciji koja se nalazi u prilogu, a uskoro počinju iprijave učenika za projekt.