Korisnik:
Lozinka:
Ispis statistike od 3. 12. 2013.

Trošimo li previše, recikliramo li premalo?

Među učenicima Srednje škole Koprivnica proveli smo istraživanje o potrošnji vode i struje te o recikliranju otpada u njihovim kućanstvima u sklopu našeg projekta.

Istraživanje je provedeno na sljedeći način:

Svaka osoba dobila je kratak upitnik koji je anonimno trebalo popuniti uz suradnju njihovih obitelji i očitavanjem stanja kućnih brojila za vodu i struju. Osobe uključene u istraživanje žive na području Koprivnice i okolice.

Za kućanstva koja nemaju vlastita brojila za vodu (nisu priključeni na javni vodovod) ili brojilo dijele s ostatkom stambene zgrade napomenuli smo da pitanja vezana uz vodu ostave praznima. Rezultate istraživanja smo statistički obradili i iz toga donijeli neke zaključke.

Rezultate istraživanja potražite na službenoj stranici projekta:

objavio: Mario Latin   datum: 14. 2. 2017.

Erasmus+ projekt "Pomognite učenicima da spase planet" novi je projekt u kojemu sudjeluju Srednja škola Koprivnica i škole partneri iz Francuske (koordinator projekta) i Italije.

Više informacije potražite u prezentaciji koja se nalazi u prilogu, a uskoro počinju iprijave učenika za projekt.