ODLIČAN USPJEH NA REGIONALNOM GASTRU 2016. U SLAVONSKOM BRODU

11.03.2016. učenice Srednje škole Koprivnica, smjer Hotelijersko- turistički  tehničar iz 4.h razreda: Andrea Cirkvenec,  Katica Marković i  Patricija Repnjak, postigle su odlične rezultate na regionalnom Gastro natjecanju u Slavonskom Brodu.  Tema ovogodišnjeg natjecanja Gastro 2016 bila je: "Zdrav duh u zdravom tijelu" .  Na natjecanju su sudjelovale škole iz Osijeka, Vinkovaca, Bjelovara, Daruvara, Belog Manastira, Slavonskog Broda i Koprivnice. Iz disciplina:  Poslovanje recepcije hotela i Poslovanja putničke agencije učenice su pokazale stručno znanje u izvršavanju zadanih zadataka iz usmene, pisane i telefonske komunikacije uz ispunjavanje svih potrebnih dokumenata na hrvatskom i stranom jeziku. Iz discipline Predstavljanje turističkog mjesta-destinacije učenica je nakon izrade prezentacije imala predstavljanje turističkog proizvoda Slavonskog Broda ciljnoj skupini na hrvatskom i njemačkom jeziku. Pokazala je vještine i sposobnosti marketinškog stručnjaka.

Plasman naših učenica bio je sljedeći: prvo mjesto iz discipline Poslovanje recepcije hotela osvojila je Andrea Cirkvenec, treće mjesto iz discipline Poslovanje putničke agencije osvojila je Katica Marković, a četvrto mjesto iz discipline Predstavljanje turističkog mjesta –destinacije osvojila je  Patricija Repnjak. Čestitamo učenicima i njihovim mentorima: Vesni Stiplošek, Petri Zobić i Maji Forgić na uspjehu i izvrsnom plasmanu te im želimo   puno uspjeha na državnom natjecanju koje će se održavati  25. - 28. travnja 2016. u Makarskoj.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 14. 3. 2016.