Naša ekipa prva na 15.natjecanju mladih Gradskog društva Crvenog križa Koprivnica

Ove subote,12. ožujka 2016. u Srednjoj školi Koprivnica Gradsko društvo Crvenog križa Koprivnica organiziralo je 15. Natjecanje mladih Gradskog društva Crvenog križa Koprivnica. Cjelodnevni program natjecanja obuhvaćao je pismene i praktične ispite znanja i vještina a sudjelovalo je 11 ekipa iz osnovnih škola i 2 ekipe srednjih koprivničkih škola. Našu školu predstavljali su učenici 4i razreda medicinske škole koji su s mentorom Tomislavom Lončarom bili i pobjednici u kategoriji srednjih škola. Drugoplasiranu ekipu Obrtničke škole ostavili su čak 30 bodova iza sebe. Želimo im puno uspjeha na regionalnom natjecanju u Daruvaru i nadamo se da će ponoviti uspjeh iz 2015. kada su se plasirali te osvojili na Državnom natjecanju Crvenog križa  10.mjesto.

Ekipu čine: Josipa Logožar, Ivana Kupec, Sara Vedriš, Sandi Krešić i Petra Frankol.

Iz medija: http://epodravina.hr/foto-vecina-ne-zna-pomoci-unesrecenoj-osobi-stoga-potrebno-puno-edukacije-promidzbe/

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 9. 3. 2016.