BOŽIĆNI SAJAM VJEŽBENIČKIH TVRTKI SREDNJE ŠKOLE

Pozivamo vas na Božićni sajam vježbeničkih tvrtki na kojem će se predstaviti vježbeničke tvrtke naše škole svojim proizvodima te prikazati simulaciju sajmovnog poslovanja u okviru kojeg vas pozivamo da svojim prilozima uljepšate ove blagdane učenicima naše škole slabog materijalnog stanja.

Sajam će se održati u četvrtak i petak 17. i 18. prosinca 2015. od 12 - 17 sati u glavnom holu škole.

Zadnji školski dan u ovoj kalendarskoj godini obilježit ćemo programom kojeg su pripremile profesorice Mateša, Maletić, Gabelica i Nevjestić a održat će se u glavnom holu u srijedu 23.prosinca 2015., od 10 - 10:30.

Nastava će se u srijedu 23.12. održati za jutarnju A smjenu prva 2 sata po rasporedu, a treći sat s razrednikom dok popodnevna B smjena taj dan počinje 10:30 i ima također 3 sata (2 sata po rasporedu, treći sat s razrednikom).

Sve najbolje u 2016., te sretne i vesele blagdane!

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 16. 12. 2015.