POSJET UČENIKA SREDNJE MEDICINSKE ŠKOLE IZ BIH

U petak 27.11.2015. primili smo učenike dva treća medicinska razreda iz Srednje škole Pere Zečevića iz Odžaka, BiH. Učenici su bili na terenskoj nastavi u okviru koje su posjetili Opću bolnicu dr.Tomislav Bardek te se upoznali s odjelima u bolnici, našim petogodišnjim kurikulumom za medicinske sestre i tehničare te prostorom i aktivnostima naše škole. Kurikulum je predstavio nastavnik Tomislav Lončar, ravnateljica je upoznala učenike s raznovrsnim događanjima i projektima koje provodimo u školi i izvan nje a glavna sestra bolnice Vesna Sertić organizirala je posjet i stručno vođenje po odjelima bolnice.

Zahvaljujemo nastavnicima i učenicima Obrtničke škole koji su još jednom uskočili i skuhali i poslužili fini ručak za naše goste.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 30. 11. 2015.