Vježbeničke tvrtke na edukativnom predavanju

Učenici 4a i 4b razreda sudjelovali su u petak, 2.10.2015., na edukativnom predavanju/radionici pod nazivom "PSYCH OUT" koji je organizirao Koprivnički poduzetnik u sklopu projekta "Ready, Steady, Go!".

Zaposlenicima naših vježbeničkih tvrtki predavanje je održao Boris Blažinić, profesor psihologije, sudski vještak za psihologiju, predavač, trener, konzultant i business Coach za povećanje i održavanje osobne i organizacijske učinkovitosti.

Svojim predavanjem g.Blažinić učenicima je pokušao objasniti kako prevladati strah i postati motiviran, samopouzdan i konkurentan poduzetnik u poslovnom svijetu gdje nije dovoljno biti samo kompetentan i obrazovan, već odvažan, hrabar i odlučan.

Osim sudjelovanja na radionici, neki od učenika dali su i svoje prve TV izjave za lokalne televizijske postaje :).

objavio: Mario Latin   datum: 5. 10. 2015.