MŽSV TURIZMA I UGOSTITELJSTVA

U prostorijama Srednje škole Koprivnica, 30. lipnja održan je sastanak međužupanijskog stručnog vijeća nastavnika ugostiteljsko-turističke grupe predmeta.

Sastanku su prisustvovali zamjenik župana Koprivničko-križevačke županije Ivan Pal, ravnatelj Obrtničke škole Koprivnica Ratimir Ljubić, ravnateljica Srednje škole Koprivnica Ksenija Ostriž te predavači iz ugostiteljsko turističke grupe predmeta.

Izvor: www.kckzz.hr

Nakon uvodnog pozdrava ravnateljice Ksenije Ostriž i Ratimira Ljubića, prisutnima se obratio i zamjenik Pal koji je tom prilikom dodao: „Edukacije u školstvu su vrlo važne kako za vas nastavnike i predavače tako i za učenike te mi je neizmjerno drago da mogu sudjelovati na ovom sastanku jer sam i sam nekad bio prosvjetni djelatnik".

Nakon uvodnog dijela održana su predavanja na temu autohtona jela podravine koje je predstavio Vedran Beg, Turistička ponuda Koprivnice koju je izlagao direktor Turističke zajednice Grada Koprivnice Renato Labazan te Gastro ponuda Podravke koju je predstavio Zlatko Sedlanić.

Nakon predavanja za prisutne je organizirano turističko razgledavanje Koprivnice. Paralelno je održana i podjela svjedodžbi na kojoj je sudjelovao zamjenik Pal te čestitao je učenicima kojima su uručene svjedodžbe za završetak školovanja i poželio svako dobro i puno uspjeha u daljnjem školovanju.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 2. 7. 2015.