POSJET HRVATSKOM SABORU

Učenici naše škole, ekonomisti 4.a i 4.b, upravni referenti 4.c te hotelijersko- turistički tehničar 4.h, 26. ožujka 2015. godine u organizaciji prof. Zdenke Gašparić, u  okviru terenske nastav,e posjetili su Hrvatski Sabor.

Uz razgledavanje zgrade organiziran je i susret sa zastupnicima. Susret je bio kvalitetan a odazvali su se zastupnici iz SDP-a te HSU-a. Učenici su postavili veliki broj aktualnih pitanja vezanih za pravosuđe, najviše za gospodarstvo i turizam naše države.

Posjetili su grobove na Mirogoju,  Dr. Franje Tuđmana, Ivice Račana i Borisa Šprema.

Učenici su bili oduševljeni posjetom Hrvatskog Sabora te smatraju da bi trebalo biti što više terenskih nastava vezanih uz nastavni plan i  program.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 13. 4. 2015.