Svjetski dan zdravlja

Učenici naše škole - zanimanje medicinska sestra i fizioterapeutski tehničar obilježili su SVJETSKI DAN ZDRAVLJA 7.4.2015. U iznimno posjećenoj akciji od strane sugrađana, usprkos prohladnom i vjetrovitom vremenu učenici su mjerili krvni tlak, određivali indeks tjelesne mase, vodili vježbe razgibavanja, promovirali zdravlje, a poseban interes su sugrađani pokazali za masaže. Samom štandu je prišlo preko 200 sugrađana koji su pokazali interes za svoje zdravlje. Uz razgovore s sugrađanima učenici su podijelili preko 20 kg jabuka, izmjerili krvni tlak više od 100 građana, izmasirali više od 50 osoba ... Ova, već tradicionalna akcija obilježavnja dana zdravlja uključivala je učenike 2k, 3k, 5i razreda uz nastavnike Anu Baliju i Damjana Abou Aldana.

image001.jpg (46.47 KB)

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 6. 4. 2015.