IZVRSNI NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA 2015. I POZVANI NA DRŽAVNA NATJECANJA

1. i 3.mjesto na županijskom natjecanju iz njemačkoga jezika

Na županijskom natjecanju iz njemačkoga jezika održanom 03. ožujka u Svetom Petru Orehovcu učenice 2.a razreda postigle su odlične rezultate. Učenica Anna-Maria Begić osvojila je 1. mjesto (93 % riješenog testa), dok je učenica Viktorija Palavrić osvojila 3. mjesto (85 %).

Čestitke natjecateljicama i njihovoj mentorici Martini Pavlović!

1. i 4.mjesto na županijskom natjecanju iz engleskog jezika

Damian Srša ponovno je županijski pobjednik u engleskom jeziku, lista B, u kategoriji četvrtih razreda. Filip Leo Kovačić, također učenik 4.razreda farmaceutski tehničar osvojio je odlično 4.mjesto. Čestitke učenicima i mentorici Tatjani Kolarić!

1. i 2. mjesto na županijskom natjecanju iz latinskog jezika

Mentorica Ivana Pavela i ove je godine dobro pripremila svoje učenice za županijsko natjecanje u latinskom jeziku za strukovne škole pa su osvojile prva dva mjesta: Dolores Šaško i Kristina Presečan. Čestitamo!

1. mjesto na županijskom natjecanju iz biologije za 4.razrede osvojio je Leo Filip Kovačić a treće mjesto za 1.razrede Irena Vidović. Čestitke mentoricama Meliti Marinelli i Željki Razman.

3. mjesto na županijskom natjecanju iz povijesti osvojio je Manuel Koren u kategoriji 4.razreda, mentorica Marija Gabelica.

Pozvani smo na državna natjecanja iz Vjeronauka-Krk , Računovodstva - Daruvar i Engleskog jezika- Šibenik!

Čestitamo učenicima i mentorima i puno uspjeha želimo na predstojećim državnim natjecanjima!

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 5. 3. 2015.