POMOĆ ZA POSTRADALE U POPLAVAMA

Kako bismo pomogli ljudima u poplavljenim područjima, u srijedu 21.5.2014. učenici i nastavnici prikupljali su humanitarnu pomoć.

Prikupili smo vodu, konzerviranu hranu, higijenske potrepštine za djecu i odrasle te odjeću, ručnike i posteljinu, napunili smo puna 3 kombija i odvezli sve u Crveni križ.

Akciju su provele prof. Željka Razman i asistentica u nastavi Silvija Trnski s učenicama 1k razreda.

Hvala svima koji su pomogli!

Akciju planiramo nastaviti budući da su potrebne knjige za 4.razred za maturante koji se pripremaju za državnu maturu (oni će pisati ispite nakon 9.6.2014.), pa molimo sve učenike i nastavnike ukoliko imaju knjige ili pripreme koje im više ne trebaju da ih doniraju. Knjige možete donijeti u našu knjižnicu kod knjižničarke Irene Nevjestić, prof.

Novac možete direktno uplatiti na račun Crvenog križa.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 22. 5. 2014.