Humanitarna akcija

Povodom obilježavanja Svjetskog dana hrane 16. listopada i Međunarodnog dana siromaštva 17. listopada, učenici 4.i i 5.i razreda (smjer medicinska sestra/tehničar) će pod vodstvom nastavnice Sanje Koluder u sklopu vježbi iz predmeta „Higijena – preventivna medicina“ i „Dijetetika“ prikupljati prehrambene i higijenske potrepštine za najsiromašnije sugrađane.

Od 5. listopada do 20. listopada u hodniku škole bit će postavljena košara za prikupljanje namirnica, a donirati možete: brašno, šećer, ulje, tjesteninu, sol, konzerve ili higijenske potrepštine.

Prikupljene namirnice će učenici 4.i i 5.i razreda donirati prilikom posjeta Gradskom društvu Crvenog križa koji u sklopu projekta „Socijalna košarica“ prikuplja potrepštine za socijalnu samoposlugu.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 6. 10. 2020.