Terenska nastava u Specijalnoj bolnici za med. rehabilitaciju Varaždinske toplice

U petak, 31.5.2019. učenici 2. K razreda, smjer fizioterapeutski tehničar/ka, u pratnji strukovnih nastavnika Vladimira Obranovića i Ines Kokotić, odradili su terensku nastavu u sklopu predmeta  Fizikalna terapija. Posjetili su Specijalnu bolnicu za medicinsku rehabilitaciju Varaždinske toplice i pritom stekli nova iskustva i znanja iz hidroterapije, peloidoterapije i zdravstvenog turizma.

Učenici su upoznati sa svim blagotvornim učincima termomineralne vode kojom ovaj kraj obiluje i njenom uporabom u liječenju neuroloških stanja i bolesti, reumatskih bolesti, posttraumatskih stanja i postoperativne rehabilitacije. Također su upoznati i sa sve brže rastućom granom zdravstvenog turizma.

DSC_5517.JPG (403.50 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 5. 6. 2019.