Stručna praksa u Bad Mergentheimu

Učenici Niko Markanović, Karlo Biruš, Sara Sabolović, Mihael Šestak, Leon Milner, Mihael Saić, Svetlana Savić, Katarina Purkić i Marko Horvat, u pratnji nastavnika Tamare Martić i Marija Latina, boravili su u njemačkom gradu Bad Mergentheim od 28. travnja do 8. svibnja 2019. gdje su imali priliku obavljati praktičnu nastavu u lokalnim gospodarskim subjektima (prodavaonica, hotelski lanci i restorani, turistički centar i putnička agencija).

Osim obavljanja praktične nastave, učenici su imali priliku dodatno usavršiti svoje komunikacijske vještine te se upozati s poviješću, kulturom, tradicijom, običajima i načinom života dijela Njemačke koji su posjetili.

Također, nastavnica Tamara Martić imala je priliku održati nastavu učenicima migrantima koji dolaze u Njemačku bez znanja njemačkog jezika.

IMG-20190522-WA0001.jpg (395.31 KB)
IMG-20190503-WA0011.jpg (187.87 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 23. 5. 2019.