AROMATERAPIJA U ŠKOLI

U ponedjeljak 7.05.2018., učenicima 4.J, 3.K i 4.K radionicu aromaterapije održao je Saša Radulović, voditelj udruge „Anias de Moras“. Udruga promiče i razvija francuski model aromaterapije i sve njezine grane. Po drugi puta je ovaj cijenjeni aromaterapeut odlučio podijeliti svoje znanje i spoznaje s učenicima naše škole. Tema radionice bila je izrada parfema što je za sve prisutne i demonstrirao.

Većina modernih parfema su napravljeni od sintetičkih sastojaka i samo lijepo mirišu, no parfemima izrađenim od eteričnih ulja se može opustiti, napuniti energijom, pa čak i pročistiti dišne putove, naglasio je. Predložio je kako bi u svakom razredu mogla biti po jedna aroma lampa za bolju koncentraciju učenika.

Prisutni su bili i više nego zadovoljni onime što su njihova osjetila doživjela. Na samom je kraju odlučio podijeliti učenicima ove mirisne i skupocjene esencije pa mu se i ovim putem zahvaljujemo.

Organizatori: Mladen Kovač i Željka Gabaj

Aroma_2.JPG (669.31 KB)
Aroma.JPG (707.02 KB)
DSC_0230.JPG (753.16 KB)

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 10. 5. 2018.