SVJETSKO ŠKOLSKO PRVENSTVO U FUTSALU - IZRAEL

Danas (14.3.2018.) su djevojke Srednje škole Koprivnica, koje predstavljaju Republiku Hrvatsku na Svjetskom školskom prvenstvu u Izraelu, odmjerile snage s ekipom Italije, a utakmica je završila rezultatom 3:4 u korist Italije.

Djevojke su se istaknule izuzetnom borbenošću od prve do posljednje minute susreta. Italija je povela 0:1 nekoliko sekundi prije kraja prvog poluvremena. U drugom poluvremenu je Italija povisila rezultat na 0:2, ali ubrzo sa dva gola Mihaele Crnčić izjednačavamo na 2:2. Slijede dva gola Italije i rezultat 2:4. Golom Ivane Kirilenko približavamo se ponovno ekipi Italije na 3:4. Imali smo priliku izjednačiti, ali suci su poništili gol Valentine Belušić koji je izveden iz auta. Posebno se istaknula golmanica Leticia Krstanović koja je imala impozantan broj obrana.

Sutra je ispred djevojaka teška utakmica protiv Brazila koji je danas pobijedio Belgiju 8:1.