3.MJESTO NA POLUZAVRŠNICI HRVATSKE U FUTSALU ZA MLADIĆE

Danas je u dvorani Tehničko - Graditeljske škole u Čakovcu održana Poluzavršnica u futsalu za mladiće regije sjever. Natjecale su se najbolje malonogometne ekipe srednjih škola iz Čakovca,Varaždina,Koprivnice i Slatine.

Prvo mjesto osvojila je Gimnazija Čakovec, drugo mjesto Gimnazija iz Varaždina, treće mjesto Srednja škola Koprivnica, a četvrto mjesto Srednja škola Slatina.

Za Srednju školu Koprivnica koja je izgubila od Gimnazije iz Varaždina, a pobjedila Srednju školu iz Slatine nastupili su: Bruno Bogojević,Karlo Slukić,Tomislav Srbljinović,Ivan Jajalo,Lovro Mujić,Ivan Dolček,Mihael Mlinarić,Gabriel-Sretko Dodik i Slavko Jagarinac. Voditelj je bio prof.Bruno Borić.

Ovaj turnir je bio kvalifikacijski za Državno prvenstvo školskih sportskih klubova srednjih škola u Poreču, a pravo natjecanja u futsalu za mladiće ostvarila je Gimnazija iz Čakovca.

Čestitamo dečkima i mentoru!

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 8. 3. 2017.