Poštovani učenici i roditelji,

Zaprimanje upisnica i dodatne dokumentacije potrebne za upis u I. razred srednje škole moguća je:

1. elektroničkim putem (skenirano ili slikano) ili

2. dolaskom u Školu 27. i 28. srpnja 2020. od 8.00 do 16.00 sati.

E-mail adresa za elektroničku dostavu dokumenata: srednja.skola.koprivnica8@kc.t-com.hr.  Po primitku dokumentacije elektroničkim putem dobit ćete obavijest o zaprimljenoj dokumentaciji te upit za dopunom ako je dokumentacija nepotpuna.

Upisnicu elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj mobitela, broj telefona) kako bi ga Škola mogla kontaktirati. Originale svih dokumentata dostavljenih elektroničkim putem treba dostaviti na početku rujna u Školu.

Prilikom dostavljanja upisnice elektroničkim putem učenik se izjašnjava i o izbornim predmetima te odabiru stranih jezika.

Prema odluci Nacionalnog stožera u zatvorenom prostoru obvezno je nošenje maske.

Želimo Vam puno uspjeha!

objavio: Manuela Gregurić   datum: 24. 7. 2020.