Valentinovo

Dana 14. veljače obilježili smo Dan zaljubljenih čitanjem najboljih pjesama pristiglih na književni natječaj. Pjesme na francuskom, njemačkom, engleskom i hrvatskom čitali su učenici od 1. do 4. razreda koji su hrabro podijelili svoju intimu s publikom. Odabrali smo i najbolji crtež koji možete i dalje pogledati u sklopu izložbe povodom Valentinova. Glazbeni dio pripremili su naši dečki iz 1. i 3. razreda, a maturantica predivnog glasa počastila nas je prigodnom pjesmom. Pratio ju je učenik na gitari.

Dvije vrijedne učenice raznosile su ljubavnu poštu i tako razveseljavale brojne učenike škole. Pano su ukrasili učenici 1.d razreda.

Hvala našim profesoricama koje su sudjelovale u pripremi programa za Valentinovo i voditeljici programa.

Dijana Mateša, Sandra Maletić, Ana Maltarić, Višnja Momčilović, Tamara Martić, Nikol Bali, Darija Kivač i Irena Nevjestić.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 17. 2. 2020.