Prijave za sudjelovanje u projektu "Aktivno za klimu"

Brinu te klimatske promjene? Razmišljaš o inovativnim rješenjima u vezi obnovljivih izvora energije? Želiš nešto više saznati o ovim temama? Voliš raditi u timu? Koristiti i usavršavati svoje znanje stranih jezika, putovati, upoznavati druge kulture i stvarati nova prijateljstva? Ne želiš biti dio problema, već raditi na rješenjima, a pritom se dobro zabaviti?
Ako je tvoj odgovor na većinu prethodnih pitanja potvrdan, onda je ovo prilika za tebe!

Srednja škola Koprivnica partner je u Erasmus+ KA2 projektu "Aktivno za klimu" zajedno sa školama partnerima iz Njemačke, Italije i Španjolske. Projekt će se provoditi od listopada 2019. do rujna 2021. godine. U sklopu projekta učenici će sudjelovati u mobilnostima u zemljama škola partnera.

Upute i obrazac za prijavu za sudjelovanje u projektu nalaze se u prilogu.

Za dodatne informacije u vezi projekta zainteresirani učenici mogu se obratiti nastavnicima iz projektnog tima (Mario Latin, Tamara Martić, Vedran Šikić, Jelena Štimac i David Vujčić).

objavio: Irena Nevjestić   datum: 28. 10. 2019.