Državno natjecanje u futsalu

Dana 30. travnja te 1. i 2. svibnja 2019. održano je Državno natjecanje u futsalu za djevojke i mladiće u Poreču u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza.

Ženska ekipa Srednje škole Koprivnica - ŠŠD „Kopriva“ prošla je svoju F skupinu pobijedivši ŠŠD „Majstor“, Varaždin rezultatom 10:0 te ŠŠD „Ekost“, Đakovo rezultatom 5:0.

Četvrtfinale su igrale protiv ŠŠD „Trgos“ Osijek te u vrlo napetoj utakmici izgubile rezultatom 2:3 i osvojile 5. mjesto od 23 ekipe.

Ženska ekipa Srednje škole Koprivnica nastupila je u sljedećem sastavu: Ivana Kirilenko 3. M (kapetanica),  Josipa Josipović 3. K, Mihaela Crnčić 3. K, Lana Vrabelj 2. K, Veronika Lenardić 2. K, Leticia Krstanović 3. A, Lorena Milinković 2. K, Marta Kurtanjek 1. I, Kristina Haramina 1. B, Ana Crnjak 1. K te mentorica prof. Natalija Tomac Kelek.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 8. 5. 2019.