5. Sajam vježbeničkih tvrtki

Dana 3. svibnja 2019. u Gospodarskoj školi u Varaždinu održan je 5. Sajam vježbeničkih tvrtki na kojem su sudjelovali učenici 3. b razreda, smjer komercijalist. U pratnji mentora, sudjelovalo je troje učenika jedne od vježbeničkih tvrtki naše škole te je predstavljena  tvrtka Dreams come true koja se bavi iznajmljivanjem prostora, dekoriranjem i aranžerskim uslugama. Od zaposlenika, na sajmu su bili Antonio Marković - referent marketinških aktivnosti, Filip Galović - tajnik u administraciji, Lidija Seleš - voditeljica marketinškog odjela i mentor David Vujčić, prof.

Natjecalo se 34 vježbeničkih tvrtki i 12 učeničkih zadruga, u nekoliko kategorija:

najbolje uređeni štand i komunikacija s poslovnim partnerima, najbolji vizualni identitet i broj kupoprodajnih transakcija. Tijekom poslovanja vježbeničkih tvrtki, za menotore je održano predavanje Olgice Nikolić, prof. mentor i mr.sc. Jasminke Kelemen na temu "Rizici moderne tehnologije - digitalni identitet vježbeničke tvrtke".

objavio: Irena Nevjestić   datum: 7. 5. 2019.