Okrugli stol na temu „Biti mlad, politički obrazovan i živjeti u Hrvatskoj“

Učenik 2. c razreda Timon Fabijanec, sudionik natječaja „Moja županija bez korupcije“, zajedno s pročelnicom Upravnog odjela za poslove Županijske skupštine i pravne poslove  gospođom Marinom Horvat, prisustvovao je okruglom stolu u organizaciji Vijeća mladih Predsjednice Republike Hrvatske na temu „Biti mlad, politički obrazovan i živjeti u Hrvatskoj“.

Okruglom stolu prisustvovala je i Predsjednica Republike koja je pohvalila sve pristigle radove, a imala je priliku pogledati i nagrađeni video uradak 2.c razreda učenika Srednje škole Koprivnica.  Okrugli stol je završio riječima Predsjednice: „Moramo se uključiti, trebamo mijenjati svijet, učiniti ga boljim, ali početi od prvog koraka, iz vlastite obitelji, školskog razreda, lokalne zajednice do globalnih prosvjeda“.

Sanja Rabadžija, prof.

image1-1.jpeg (650.36 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 1. 4. 2019.