Innovation academy - poziv na ljetnu školu!

Pozivamo zainteresirane učenike na najinovativniju ljetnu školu u regiji - Innovation academy, u organizaciji Hrvatskog ureda za kreativnost i inovacije i suradnji s partnerima: Visokim učilištem Algebra, Tehnološkim parkom Zagreb i Razvojnom agencijom Zagreb.

Ljetna škola održat će se u Zagrebu, a sastoji se od dva programa:

1. Future skills academy - program na engleskom jeziku na kojem će 50 polaznika srednjih škola učiti o vještinama koje će biti potrebne u budućosti te pokrivati sljedeće teme: inovacije i dubinsko razmišljanje, emocionalna inteligencija, digitalne vještine, rješavanje problema i kreativno razmišljanje te projektni menadžment. Ovaj dio programa održat će se u terminu 21.8.-25.8.

2.  Future entrepreneurs academy - program na hrvatskom jeziku na kojem će 30 sudionika učiti o poduzetništvu i steći vještine koje su potrebne za uspjeh u svijetu poduzetništva. Teme koje se obrađuju na ovom programu su: inovacije i poduzetništvo, formiranje i upravljanje timom, segmentacija i određivanje ciljanih kupaca, oblikovanje vrijednosti, poslovni plan, financiranje starupa te prezentacijske vještine. Ovaj dio programa održat će se u terminu 28.8.-2.9.

Ljetna škola namijenjena je talentiranim pojedincima koji žele usavršiti svoje vještine, steći nova iskustva i proširiti privatne i poslovne horizonte. Broj mjesta je ograničen stoga se potrebno registrirati ovdje!

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 3. 7. 2017.