UPISI U PRVI RAZRED ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./2018. SREDNJE ŠKOLE KOPRIVNICA

Obavijesti o svim aktivnostima vezano uz upise u prvi razred srednje škole pratite na svojoj aplikaciji Upisi.hr.

Srednja škola Koprivnica u školskoj godini 2017./2018. upisuje sljedeća zanimanja:

• ekonomist
  • komercijalist
  • prodavač
  • upravni referent
  • hotelijersko - turistički tehničar
  • fizioterapeutski tehničar
  • farmaceutski tehničar
  • medicinska sestra / tehničar opće njege
  • tehničar nutricionist
  • prehrambeni tehničar

Sva zanimanja upisuju po jedan razredni odjel s 24 učenika. Ponavljači ne smanjuju broj upisnih mjesta. Učenici s individualiziranim i prilagođenim programom upisuju se izravno putem Ureda državne uprave u županiji iz koje dolaze.

Prijavnice iz sustava Upisi.hr nosite u vašu OSNOVNU ŠKOLU, a upisnice nakon objave konačnih rezultata donosite kod nas, u SREDNJU ŠKOLU i to 14.7. i 17.7. u vremenu od 8 - 14:00 sati, zajedno sa svim dokumentima navedenim u aplikaciji (liječničke potvrde, liječničke svjedodžbe, povijesti bolesti, rješenja Povjerenstva o individualizaciji i sl.)

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 30. 5. 2017.