ODRŽANO MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE U ZANIMANJU PRODAVAČ

U našoj školi je, 23.2.2017. održano Međužupanijsko natjecanje u zanimanju prodavač. Sudjelovalo je 6 natjecatelja koji su svoje vještine prezentiranja i prodaje proizvoda demonstrirali pred komisijom u prodavaonicama Borovo, Narodne novine, DM i Konzum kojima zahvaljujemo na pomoći  i suradnji.

Ponosni smo jer je prvo mjesto, s maksimalnim brojem bodova, osvojio naš učenik Danijel Kolačko u kategoriji prehrambenih proizvoda, kojeg je za natjecanje pripremala mentorica, profesorica Višnja Momčilović.

Drugo mjesto je također osvojila naša učenica Simona Knapić, u kategoriji proizvodi za njegu lica/tijela i kozmetika,  pod vodstvom mentorice profesorice Višnje Momčilović.

Treće i četvrto mjesto su osvojile učenice Gospodarske škole Varaždin Nikolina Blaži i Nikol Užarević, s mentoricom Jasminkom Prahić Biškup u kategoriji obuća i kožna galanterija.

Na petom mjestu je učenica Srednje škole Ivanec Dubravka Hančić u kategoriji školski pribor i mentorica Valentina Šantalab.

Šesto mjesto je pripalo Anamariji Vincek, učenici Ekonomske i trgovačke škole Čakovec, koja se natjecala u kategoriji obuća i kožna galanterija, a za natjecanje ju je pripremila mentorica Antonija Šarec-Grabar.

Svim učenicima čestitamo na pokazanim vještinama te njima i njihovim mentorima želimo puno uspjeha u daljnjem školovanju i radu.

Slike naših natjecatelja možete pogledati pod  „opširnije“.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 24. 2. 2017.