MŽSV PREHRANE 19.11.2016.

19.11.16. naša je škola bila domaćin Međužupanijskog stručnog vijeća podsektora prehrane. Četrdesetak kolegica i kolega iz Bjelovara, Čakovca, Požege,Preloga i Varaždina te naši susjedi iz Obrtničke škole u ugodnom su i poticajnom radnom ozračju proveli subotnje prijepodne. Ugodnoj atmosferi, osim sunčanog jesenskog dana, pridonio je i susret s dragim kolegicama i kolegama, razmjena iskustava i znanja, raznolikost tema kao što su Svjetski dan tla, Svjetski dan hrane – glad u svijetu, Ekološka proizvodnja hrane, Kontrola bolesti i štetnika u ekološkoj proizvodnji hrane, Prehrana profesionalnih sportaša, Obrada svinjskog mesa i njegova prikladnost za kulinarstvo, te posjet Podravkinu muzeju prehrane.

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 21. 11. 2016.