Koprivničko-križevačka županija raspisala natječaj za učenike

ANTIKORUPCIJSKO POVJERENSTVO KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE

raspisuje kreativni natječaj pod nazivom „MOJA ŽUPANIJA BEZ KORUPCIJE“ koji se provodi s ciljem podizanja svijesti o važnosti uloge građana i uloge osobne odgovornosti u stvaranju društva s nultom tolerancijom na korupciju. Natječaj je otvoren za sudjelovanje svim učenicima osnovnih i srednjih škola na području Koprivničko-križevačke županije, bez obzira na dob, razred i vrstu srednje škole koju pohađaju u školskoj godini 2016./2017.

Više pod opširnije + pravila natječaja i prijavnica :-)

U Natječaju se sudjeluje slanjem ispunjene prijavnice i rada uz prijavnicu u vremenu od 20. rujnado 18. studenoga 2016. godine.

U Natječaju se može sudjelovati individualno ili u skupini do najviše tri autora.

Antikorupcijsko povjerenstvo Koprivničko-križevačke županijeizvršit će ocjenu i izbor radova.

Radovi se dijele na:

likovne ili video radoveo mojoj županiji bez korupcije: crteži, posteri i sl. u formatu iz standardnih mapa od  1. do 8. razreda. Video radovi (predstave, jingleovi, promotivni spotovi i slično) šalju se snimljeni na CD-u ili USB priključku.
literarne radoveo mojoj županiji bez korupcije: pjesmice,eseji, sinopsis promotivnog spota i slično, maksimalno tri kartice teksta.

Dodijelit će se po JEDNA NAGRADA ZA TREĆU SKUPINU (učenici srednje škole) i to:

ZA LIKOVNI ILI VIDEO RAD 1.000,00 kuna,
ZA LITERARNI RAD 1.000,00 kuna,
ZA NAJKREATIVNIJI RAD (likovni/video ili literarni) 1.000,00 kuna.

DOSTAVA PRIJAVNICE I RADOVA

Natječaj je otvoren od 20. rujna do 18. studenoga 2016. godine. Prijavnicu i rad koji se prijavljuje dostavlja se preporučenopoštom(priznaje se datum na poštanskom pečatu) ili neposredno u pisarnicuKoprivničko-križevačke županije na adresu:

Antikorupcijsko povjerenstvo Koprivničko-križevačke županije

Za natječaj „MOJA ŽUPANIJA BEZ KORUPCIJE“ („NE OTVARAJ“)

Ulica Antuna Nemčića 5

48000 KOPRIVNICA

Natjecaj_za_novine_2016.docx (60.41 KB)
pravila_natjecaja_2016.docx (14.54 KB)
Prijavnica_za_natjecaj_2016.doc (54.50 KB)

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 25. 10. 2016.