10. TJEDAN CJELOŽIVOTNOG UČENJA

U 10. Tjednu cjeloživotnog učenja počastio nas je svojim predavanjem poduzetnik Saša Miklošić koji je s učenicima 2a i 3a razreda zanimanja ekonomist Srednje škole Koprivnica i prof. Manuelom Gregurić razmijenio svoja poslovna i životna iskustva. Pri predstavljanju svoje poduzetničke ideje Saša Miklošić je objasnio da je ANODIY tehnologija bazirana na proizvodnji tekstilnih boja sa vezivnim sredstvom koje se aktivira uz pomoć stabilizatora boje. U dodiru sa stabilizatorom i djelovanjem temperature, vezivna sredstva se aktiviraju i vežu pigment boje na podlogu na koju se apliciraju. NANODIY tehnologija omogućuje vezivanje boje na pamučne materijale sa vrlo visokom vezivosti i jeftinom izradom.

Zahvaljujemo Saši na izdvojenom vremenu i želimo mu puno uspjeha u daljnjem radu!

IMG_1275.JPG (112.58 KB)
IMG_1280.JPG (97.47 KB)
IMG_1281.JPG (84.60 KB)

objavio: Dejan Lovrenčić   datum: 30. 9. 2016.